Lékárna domů
774 346 369
(po - pá 7-17 hodin)
DOPRAVA ZDARMA od: 1 500 Kč
0
0,- Kč
Volně prodejné léky > Chřipka, nachlazení > Teplota, bolest
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POMERANČ A ZÁZVOR 500 MG/

Paralen grip horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/ por gra sol scc 12

  Analgeticum,antipyreticum  Napomáhá odstranit příznaky chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání
Léčivý přípravek
170 Kč
156 Kč
skladem
(dodání do 2 dnů)
ks
DO KOŠÍKU
Výrobce:
Zentiva, k.s., Praha
Kód SÚKL:
0206060
POPIS
PŘIBALOVÝ LETÁK


 

Analgeticum,antipyreticum

 

Napomáhá odstranit příznaky chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
Balení obsahuje 12 sáčků.

Dávkování a způsob užití

 

Užívejte 1 sáček maximálně 4x denně s časovým odstupem minimálně 4 hodin.
Sáček rozpusťte ve sklenici horké vody.
Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení

Přípravek obsahuje léčivé látky paracetamol 500 mg a phenylephrini hydrochloridum10 mg v jednom sáčku.

Dalšími složkami jsou povidon 25, kyselina vinná, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová obalená ethylcelulosou , draselná sůl acesulfamu, pomerančové aroma v prášku, zázvorové aroma v prášku, barvicí směs MicroCap P-21-WSS-P-125 červená, sacharóza.

Kontraindikace

 

Přípravek není určen pro děti do 12 let.
Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Náhlásit nežádoucí účinek?

Změna sortimentu a cen vyhrazena

Farmakoterapeutická skupina:   Anilidy - Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik (ATC:N02BE51)
ZEPTEJTE SE LÉKÁRNÍKA
Odpověď Vám bude zaslána emailem.
EMAIL
DOTAZ
ODESLAT DOTAZ
Podobné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč
Platba kartou
Rychlá online platba
Kontakt
774 346 369
Volejte po - pá 7 - 19 hodin
Newsletter
Nenechejte si ujít naše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit vaši e-mailovo adresu.
Platby
Platba GopayPlatba Benefit PlusPlatba BenefityPlatba Gallery BetaPlatba Cafeteria mojeBenefityPlatba Benefity Café
Dopravy
Doprava Česká poštaDoprava PPLDoprava ZásilkovnaDoprava GLS